Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад

03.06.2021
Сергія Сухомлина  обрано заступником голови Палати місцевих влад

Заступником голови Палати місцевих влад Сергія Сухомлина  обрали під час першого  засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, що відбулося сьогодні у місті Хмельницькому.  Мета діяльності  Конгресу  - поліпшення  відносин між місцевою та державною  владами.

Міський голова каже: децентралізація  дала можливості на місця,  та разом з  тим вона переклала і відповідальність.  Тепер  на лідерах   місцевого самоврядування лежить  значно більша відповідальність за життя людей в громадах.

Сергій Сухомлин  поділився досвідом  Житомира у проєктах енерго-, термо- та модернізації житомирського  водоканалу. У  місті працюють всі міжнародні  програми, що діють в Україні як-от: NEFCO, SECO, GIZ, реалізуються проєкти і у співпраці з Світовим банком та ЄБРР.  Останні роки  величезні кошти  вкладаються у  модернізацію  міської тепломережі,  та КП «Житомиртеплокомуненерго».

«Ми  постійно говоримо про ціну на газ. Мрію про той час, коли забудемо,  що таке ціна на газ…За декілька років маємо  побудувати сучасні ТЕЦ  на  альтернативному паливі.Першу здаємо вже в серпні», - розповідає міський голова та запрошує Президента України до Житомира на відкриття нової сучасної ТЕЦ .

«Житомир – пілот термомодернізації та лідер впровадження проєкту водомодернізації. Запрошуємо до Офісу Президента для обміну досвідом», -  сказав Володимир Зеленський .

Відсьогодні при Офісі Президента працюватиме  постійний Офіс Конгресу. Орган складається з голови, президії та двох палат: Палати місцевих влад і Палати регіонів. Відзначимо, що  під час першого засідання Конгресу головою Палати місцевих влад було обрано Львівського міського голову Андрія Садового. Окрім Сергія Сухомлина, заступником  голови Палати  місцевих влад  став і Дніпровський міський голова Борис Філатов.