Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Проєкт «EU4Youth – розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» презентували у Житомирі

11.06.2021
Проєкт «EU4Youth – розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» презентували у Житомирі
Проєкт «EU4Youth – розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» презентували у Житомирській міській раді.   Серед його завдань вдосконалення законодавчої бази для соціального підприємництва на основі найкращих  міжнародних практик; покращення спроможності молодих соціальних підприємців в діловому адмініструванні, залученні коштів для просування соціальних підприємств шляхом розвитку молдавсько-української мережі молодих соціальних підприємців; посилення  підтримки молодих підприємців тощо.
 
У рамках проєкту в Україні вже створено  6 лабораторій соціального підприємництва, де молодь може отримати консультації з правових і фінансових питань, маркетингу та масштабування бізнесу, психологічну і методологічну підтримку та ін.
 
Долучатися до тренінгів  запрошує  і Житомирська лабораторія для соціальних підприємців.  Під час онлайн-тренінгу 17 червня фахівці проєкту розкажуть про психотехнології для подолання кризових станів. Зареєструватися для участі можна за посиланням: тут
 
Eunlocking реалізується  Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією AXA Management Consulting (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та асоціацією «Pro NGO!»  (Німеччина).