Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Управління муніципального розвитку нагадує: до 15.09. всі ОСББ мають бути готовими до опалювального сезону

06.07.2021
Управління муніципального розвитку нагадує: до 15.09. всі ОСББ мають   бути готовими до опалювального сезону

 Аби ОСББ встигли підготуватися до опалювального періоду, відсьогодні  фахівці «Житомиртеплокомуненерго»  та управління муніципального розвитку розпочали  інструктаж для голів правлінь.

Тільки за пів року у Житомирі з’явилося 23 нових ОСББ. У процесі підготовки до створення – ще 20.

«Як правило, головам правлінь на початковому етапі роботи  необхідні елементарні консультації та інструктажі. Бо  для  більшості з них керівництво ОСББ  - це додаткове навантаження,  і  підготовка житлових господарств до опалювального сезону може бути складним процесом»,  - говорить Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку міської ради.

В управлінні  також зазначають, що інструктаж включає покроковий порядок виконання першочергових завдань: проведення ремонтно-профілактичних робіт внутрішньобудинкових систем теплопостачання, відновлення теплової ізоляції, заміна кранів, проведення повірки приладів обліку теплової енергії.

 Довідково:

Станом на початок липня 2021 р. у Житомирі зареєстровано 396 ОСББ, які функціонують в 448 багатоквартирних житлових будинках.

За більш детальною інформацією з питань створення та функціонування ОСББ звертайтеся до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за тел. 48-12-00.

Завантажити пакет документів для створення ОСББ за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=924