Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Струмочок» презентував відеоролик «Пісня твого міста»

20.08.2021

На Михайлівській народна хорова студія «Струмочок» презентувала відеоролик «Пісня твого міста» відзнятий за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

«Ідея створення кліпу з'явилася в хоровій студії " Струмочок" декілька років тому. На початку минулого навчального року ми вирішили втілити її в життя і подали проєкт «Пісня мого міста»на конкурс концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе», - розповідає авторка сценарію Ольга Майстренко.

У концепції проєкта була використана ідея створити відеоролик за участю вихованців хорової студії "Струмочок", заспівати одноіменну пісню написану народною артисткою України, композитором Лесею Горовою.

«В умовах карантину та найкоротші строки проходила робота над кліпом. Звичайно, найцікавішими для дітей були саме відеозйомки в мальовничих місцях нашого рідного Житомира.Велика вдячність та повага батькам наших хористів, без їх підтримки та допомоги нам було б дуже важко втілити в життя цю цікаву ідею», - зауважує керівник студії Олена Маліновська.