
29 серпня згадуємо полеглих за Україну.
На Смолянському цвинтарі - родини та друзі загиблих, духовенство, керівництво міста, військовослужбовці та громадськість.
Сьогодні вшановуємо пам'ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Квітка соняха є незмінним символом пам’яті захисників. Хвилина мовчання… До могил військових лягають квіти… Вічна шана Героям, які пішли у небо нескореними!
Довідково:
День пам’яті захисників України відзначають 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.