Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин: підприємства у Житомирі починають інвестувати в себе. Виграє громада, бюджет та інвестор

24.09.2021
Сергій Сухомлин: підприємства у Житомирі починають інвестувати в себе. Виграє громада, бюджет та інвестор

Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT заявив про намір інвестувати у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро. Про це йшлося за тристоронній зустрічі керівництва міста, підприємства та ДУ UkraineInvest.

«Обсяг товарообігу на «Ізоваті» зараз 1,3 млрд грн. А із запуском нового заводу потужністю в 90 000 т/рік, —  тут планують вийти на рівень у 3 мільярди. Сьогодні ми обговорили реалізацію інвестиційного проекту із керівництвом заводу та виконавчим директором UkraineInvest. Будівництво нової лінії з великим відсотком автоматизації потребуватиме залучення високопрофесійних працівників. А це більші надходження до бюджету громади, в рази більша заробітна плата і, як наслідок, призупинка відтоку кадрів закордон», - сказав під час зустрічі Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У цілому, IZOVAT має амбітні плани. Нова потужніша лінія виробництва та 200 нових робочих місць – лише один з кроків, котрий має наблизити підприємство до основної мети: створити кластер і стати лідерами по Україні з виробництва мінеральної вати.