Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

5 жовтня - день пам’яті Віталія Ступака

05.10.2021
5 жовтня -  день пам’яті Віталія Ступака

Віталій Вікторович Ступак народився  27 січня 1995 року у Житомирі.

До 4-го класу вчився у гуманітарній гімназії №23, потім  - в  екологічному ліцеї №24. З дитинства активно займався спортом, захоплювався футболом, айкідо, рукопашним боєм. Після закінчення школи у 2010 р. вступив до Житомирського професійного політехнічного ліцею.

Військова справа була найбільшим його захопленням. Дідусь Віталія, військово-морський льотчик, капітан, командир ескадрильї,  був для нього прикладом  в житті.

У квітні 2013 року Віталія призвали до Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України м. Київа. У грудні 2014 року  він підписав контракт з Житомирською частиною А-3358: був тут навідником зенітної установки. З січня 2015 року писав рапорти на подальше проходження служби в зоні АТО. 

У грудні 2015 року відправлений на перекваліфікацію до Яворівського полігону Львівської області.

У лютому його разом з  однослужбовцями  перевели до 53-ї Окремої Механізованої Бригади (м. Сєвєродонецьк Луганської обл). Пів року  був на  передовій. Неодноразово поранений, мав  численні контузії. Отримав звання молодшого сержанта, посаду командира відділення і був старшим по табору.

5 жовтня 2016 року Віталій Ступак трагічно загинув під час виконання  службового  обов’язку.

Герої не вмирають!