Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Місія в Україну» планує закінчити будівництво інноваційного реабілітаційного центру вже наступного року

20.10.2021
 «Місія в Україну»  планує закінчити будівництво інноваційного реабілітаційного центру вже наступного року

Благодійний фонд «Місія в Україну» планує закінчити будівництво інноваційного реабілітаційного центру вже наступного року. Проєкт розробила команда архітекторів США та України з урахуванням досвіду подібних центрів у світі. Загальна вартість цього унікального проєкту складає 81 млн грн, це кошти  іноземних донорів.

«Через 10 днів підрядник вже почне робити дорогу, комунікації місто візьме на себе. Я хочу сказати, що фонд «»Місія в Україні» - це дуже потужна організація, яка вже багато років  працює у Житомирі. Вже була одна спроба після 2010 року побудувати у місті такий центр, але тоді не змогли знайти земельну ділянку. Для нас, як для влади, це дуже велика відповідальність, ми повинні допомоги у всіх процесах й докласти максимум зусиль, щоб центр відкрився», - зазначив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

На Житомирщині близько 6 тисяч дітей потребує постійної комплексної реабілітації.

«Працює спеціальна група спеціалістів. Не раз на рікчи місяць, а щоденно, аби досягти прогресу. Така методика вимагає великих площ, адже одночасно працює і ерготерапевт, і фізичний терапевт, психолог, вчитель спецосвіти», - каже віцепрезидент фонду Ірена Венгловська.

У новому центрі реабілітації працюватиме близько 60 спеціалістів. Серед унікальних методик, зокрема, - АВА-терапія для  корекції дефіциту розвитку, пов'язаного з аутизмом.