Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

23 жовтня - день пам’яті Героя Олега Єрмака

23.10.2021
 23 жовтня  - день пам’яті Героя Олега Єрмака
Народився Олег Григорович 4 березня 1982 року в м. Москві (Росія). Олег навчався у Житомирській загальноосвітній школі №26. Після закінчення школи Олег свідомо розпочав шлях до своєї мети - стати кадровим військовим, і наполегливо прямував до неї. Після Харківського військового танкового училища розпочалася служба. За високий професійний рівень офіцер був переведений на посаду начальника штабу другого батальйону 30-ї окремої  механізованої бригади, розташованої у м. Новограді-Волинському.
 
Усе змінилося, коли на початку 2014 року розпочалися трагічні події на сході країни. З перших днів війни майор Єрмак на передовій, пройшовши всі гарячі точки: Степанівка, Савур-могила, Дебальцеве. Саме у цей час його знання були вкрай необхідні для вироблення тактики та стратегії проведення військових операцій.
 
Майор Олег Григорович Єрмак загинув під час виконання бойового завдання в м. Артемівську Донецької області 23 жовтня 2015 року, не доживши двох тижнів до закінчення строку перебування у зоні АТО.
Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).
 
Герої не вмирають!