Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

16 листопада – день пам’яті Героя Сергія Ходоровського

16.11.2021
16 листопада – день пам’яті Героя Сергія Ходоровського

Народився Сергій у родині військовослужбовця та вчительки старших класів зі світової літератури.   Навчався та закінчив ЗОШ № 1 м. Первомайська  Миколаївської області.

Після закінчення школи – строкова служба в морфлоті. Відслуживши, Сергій вирішив продовжити свою військову службу, підписавши контракт з однією із Житомирських військових частин. У 2003-2004 роках був у складі українського контингенту, який брав участь у миротворчій місії в Іраку. Після повернення вирішив здобувати вищу освіту в Житомирському державному технологічному університеті на факультеті економіки та менеджменту, але військову справу не залишив.

І коли у 2014 році Україна опинилась у небезпеці, Сергій пішов захищати Батьківщину. Воював Герой з позивним «Брама» у складі 1-го механізованого батальйону 72-ої окремої механізованої бригади на посаді командира відділення. Пораненим вийшов з Іловайського котла, але знову повернувся на позицію.

Загинув Сергій 16 листопада 2016 року в Авдіївській промзоні від осколкового поранення. Він як командир відділення вів вогонь, відганяючи своїх молодих бійців від небезпечної ділянки.

Герої не вмирають!