Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі встановлять меморіальні дошки Нікуліну та Кругляку. Нові дошки будуть з оргскла та міститимуть QR код

17.11.2021
У Житомирі встановлять меморіальні дошки Нікуліну та Кругляку. Нові дошки будуть з оргскла та міститимуть QR код

У Житомирі встановлять меморіальні дошки Володимиру Нікуліну та Борису Кругляку. Нові дошки будуть виготовлені з антивандального оргскла та міститимуть QR код.

Меморіальну дошку Почесному громадянину м. Житомир, Заслуженому будівельнику України Володимиру Нікуліну встановлять на головному фасаді будинку за адресою: м. Житомир, вул. Кафедральна, 10.

Професору, українському вченому-історику, доктору історичних наук, члену Нью-Йоркської академії наук Борису  Кругляку меморіальну дошку встановлять на фасаді будинку, де він проживав, за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 29.

«Ми відходимо від радянських традицій граніту і кам’яних брил. Всі нові пам’ятні дошки у Житомирі будуть виготовлені винятково з оргскла та міститимуть QR код, останній слугуватиме «гідом» життєвого шляху відомих житомирян для містян та туристів. Згоду на встановлення ми надаємо тільки після опрацювання та врахування рекомендацій міської комісії з топоніміки», - зазначила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.