Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

30 листопада - День пам’яті Героя Ігоря Шолодька

30.11.2021
30 листопада  - День пам’яті Героя Ігоря Шолодька
З відзнакою закінчив Житомирську загальноосвітню школу №36 і Харківську юридичну академію. Отримавши вищу освіту, працював слідчим, завдяки високому професіоналізму був помічений керівництвом і запрошений на посаду слідчого Генеральної прокуратури.
 
А на війну пішов солдатом. Ігор Васильович був призваний на службу у серпні 2014 року як доброволець і служив у складі 74-о окремого розвідувального батальйону, де швидко завоював авторитет та пова­гу серед бійців. Про відвагу Героя свідчить випадок, коли він під час бою, свідомо ризикуючи жит­тям, підірвав КАМАЗ, що підвозив сепаратистам боєприпаси.
Ігор Васильович Шолодько загинув 30 листопада 2014 року від осколкового поранення шиї під час відбиття атаки російських збройних формувань на аеропорт м. Донецька.
 
Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно). 
 
Герої не вмирають!