Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Школа лобізму та спілка українських підприємців СУП презентували свій проєкт у Житомирі

10.12.2021
Школа лобізму та спілка українських підприємців СУП презентували свій проєкт у Житомирі

Лобізм – слово, котре в українському суспільстві сприймається неоднозначно, каже спікерка школи, виконавча директорка СУП Катерина Глазкова. «В усьому світі лобізм – це професія, а не корупція. Наша місія – створення та розвиток сприятливого бізнесклімату в Україні», - додає спікерка.
До скарбнички своїх досягнень та перемог школа лобізму додає й низку ініціатив в умовах адаптивного карантину. Зокрема, розказують про досвід роботи ветеринарних та зоомагазинів, яким на початку карантинних обмежень заборонили працювати. Тоді СУП підтримав цей сегмент підприємництва й пролобіював рішення про дозвіл на ведення діяльності.
"У нас чітко був відпрацьований адаптивний карантин. Ми надсилали свої пропозиції до Кабінету Міністрів для того, щоб все ж таки в таких важких умовах бізнес працював. Також виділялися кошти на підтримку бізнесу, який найбільше постраждав від впливу коронакризи. Бізнес висловлює свою позицію, що вони хотіли побачити й почути від влади. Саме тому і було цікаво завітати на цей захід", - відзначила під час презентації перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.