Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Міжнародного дня рідної мови житомиряни вдосконалюватимуть знання з українського ділового мовлення

13.12.2021
До  Міжнародного дня рідної мови житомиряни  вдосконалюватимуть знання з  українського ділового мовлення

До Міжнародного дня  рідної мови, який  відзначається 21 лютого, у Житомирі знову організують безоплатний експрес-курс. Цього разу житомиряни зможуть удосконалити  свої  знання з  українського ділового мовлення.

 Про це сьогодні йшлося у Домі української культури, де спікерки курсу «Прокачай українську» обговорили основні аспекти майбутнього проєкту.

Експрес-курс складатиметься з 8-ми занять та буде призначений на 30-ти слухачів віком від 20 років. Заняття проводитимуться раз на тиждень. Тривалість   одного  -  астрономічна година (60 хв).

«Поєднуватимуться  теоретичний матеріал і практичні навички.  Слухачі матимуть змогу отримати відповіді на запитання щодо культури мовлення», - говорить  кандидатка філологічних наук  Галина Гримашевич. Результатом проходження експрес-курсу стане сертифікат та підвищення загального рівня володіння українською мовою.

Сьогодні  мовним експерткам подякували в управлінні культури міської ради  за допомогу в організації та проведенні курсу «Прокачай українську» до Дня української мови та писемності. Тоді слухачами курсу стали 50  учасників.