Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підписано меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою та ГО «Жіночий енергетичний клуб»

22.12.2021
Підписано меморандум про співпрацю  між Житомирською міською радою та ГО «Жіночий енергетичний клуб»

21 грудня між Житомирською міською радою та ГО «Жіночий енергетичний клуб»  було підписано Меморандум про співпрацю у сфері сприяння гендерній рівності. Меморандум укладений з метою зменшення наявного гендерного дисбалансу у сфері енергетики в Україні.

Документом передбачено проведення:

  • досліджень аналізу ролі та представленості жінок і чоловіків у формуванні й реалізації енергетичної та кліматичної політики Житомирської громади;
  • гендерного аналізу потенційних наслідків для жінок і чоловіків виконання програми «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської територіальної громади на 2021-2024 роки»;
  • навчання з врахування гендерної складової в енергетичній та кліматичній політиці Житомирської громади.

Реалізація завдань передбачена в міській цільовій програмі «Муніципальний енергетичний план Житомирської міської територіальної громади на 2021-2024 роки» та впроваджуватиметься в рамках пілотного проєкту ГО «Жіночий енергетичний клуб» за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ - Україна.

Довідково.

ГО «Жіночий енергетичний клуб України» – добровільна, незалежна професійна асоціація жінок, які працюють у сфері енергетики в Україні. Місією організації є створення платформи для комунікації і обміну досвідом між жінками, що працюють в секторі енергетики в України, для їхнього професійного росту та емповерменту. А також, підтримка жінок у їхній професійній діяльності в енергетиці та суміжних галузях для взаємовигідної співпраці та мотивації зайняти лідерські позиції шляхом розширення платформи з метою зменшення гендерного розриву в енергетичному секторі до сталого розвитку.