Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту ­ проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Житомирськ

24.12.2021

Департаментом економічного розвитку міської ради розроблено регуляторний акт ­ проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради  «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Житомирської міської територіальної громади».

З метою сприяння розвитку бізнес середовища та забезпечення відкритості та прозорості роботи органів влади виникла необхідність прийняття оновленого «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Житомирської міської територіальної громади».

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 31.01.2022 року за адресою: м. Житомир майдан імені С.П. Корольова, 4/2, департамент економічного розвитку Житомирської міської ради, тел. 48-12-03, е-mail: [email protected]. Також за вказаною адресою є можливість ознайомитись з додатками до проєкту регуляторного акту.