Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирян та гостей міста запрошують стати частинкою «ланцюга єдності» та патріотичної ходи до 103-ї річниці Соборності України!

17.01.2022
Житомирян та гостей міста запрошують стати частинкою «ланцюга єдності» та патріотичної ходи до 103-ї річниці Соборності України!

21 січня о 13-й годині з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудуться урочисті заходи у Житомирі. Цьогоріч українці відзначать 103-ту річницю від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  

Мешканців громади запрошують проявити свою патріотичну свідомість та доєднатися до «Ланцюга єдності» напередодні свята. «Живий» коридор простягнеться від стели Героям Небесної Сотні біля Свято-Михайлівського кафедрального собору по вулиці Михайлівській до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на майдані імені С.П. Корольова.

План заходів:

21 січня

12:00-12:40

   Служба Божа, молитва за Україну та український народ у Свято-Михайлівському     кафедральному соборі.

12:45-13:00

Покладання квітів до:

- стели Героям Небесної Сотні біля Свято-Михайлівського кафедрального собору; 

- пам’ятника Івана  Огієнка.

13:00-13:15

Урочиста хода та створення живого коридору «Ланцюг єдності» від Свято-Михайлівського кафедрального собору по вулиці Михайлівська до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на майдані імені С.П. Корольова.

13:15

Урочистий захід та покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на майдані імені С.П. Корольова, спільне виконання Державного Гімну України, спільне фото учасників заходу.

15:00

Святковий концерт до Дня Соборності України та 140-річчя від дня народження Івана Огієнка в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера (вхід вільний).

22 січня

10:00

Покладання квітів до:

- меморіальної дошки Михайла Сергійовича Грушевського (вул. Велика  Бердичівська, 32);

- могили учасників українських національно-визвольних змагань Миколи Сціборського та Омеляна Сеника (вул. Перемоги, 14/12);

- пам’ятника Олега Ольжича (на розі вулиць О.Ольжича та Перемоги)