Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі покажуть комедію «Любов і блогери» із зірками кіно і соцмереж

17.01.2022
У Житомирі покажуть комедію «Любов і блогери»  із зірками кіно і соцмереж

«Засновано на ржачних подіях». У Житомирі презентують нову українську комедію «Любов і блогери».  Фільм покажуть  21 січня о 19:00 у кінотеатрі ім. І. Франка (вул. Михайлівська, 10-а). За годину до показу тут пройде пресконференція за участю творчої групи.

У романтичній комедії  ролі зіграли не тільки знамениті професійні актори, а й зірки соцмереж -  блогери Instagram та популярні персонажі з ТікТок.  

Із відомих блогерів глядач зможе побачити Богдана Шелудяка, Анну Трінчер, Ксюшу Манекен, Романа Свічкоренка, Анну Алхім, Вікторію Маремуху, Женю Білозерова та інших. А головні ролі стрічки зіграли  провідні актори, такі як: Ольга Сумська, Назар Задніпровський і Вадим Новицький.

Режисер стрічки - Дмитро Голумбевський, співрежисер - Євген Таллер, продюсери - Євген Таллер і Володимир Остапчук,  сценарій написаний Олексієм Приходьком.

Зазначимо, що  режисер Дмитро Голумбевський, який сьогодні живе і працює у Києві, свою режисерську діяльність розпочав у Житомирі. Тут він і народився.

Цікаві факти про фільм:

  1. Вперше на одному знімальному майданчику об’єдналися знамениті вітчизняні актори та 12 зірок «Інстаграму» і «Тіктоку», 5 з яких зіграли самих себе. 
  2. Комедія "Любов і блогери" стане першою, що вийшла в 2022 році, в якій знялася VERKA SERDUCHKA and Mama.
  3. Ольга Сумська, Назар Задніпровський та інші професійні актори знімалися у фільмі без проходження кастингу: сценарій відразу писався під конкретного актора.  Кастинг на роль блогерів проходив 5 днів, в ньому взяли участь більше ніж 50 популярних українських блогерів.
  4. Фільм з рекордною швидкістю виробництва. Робота була готова  за пів року після виникнення ідеї.  «Цедля кіноіндустрії - це нереально швидко», - коментує  продюсер фільму Володимир Остапчук.
  5. Музичний супровід комедії заслуговує на окрему увагу, адже саундтрек до фільму буде звучати у виконанні Вєрки Сердючки, а також в картині можна буде почути пісні групи The HARDKISS, KAZKA, Jerry Heil та інших.