Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

24.01.2022

Ситуація зі збільшенням кількості випадків надходження інформації про замінування  навчальних та медичних закладів на території Житомирської громади  створює напругу серед мешканців.   А тому прийнято ряд  рішень для зменшення напруги та уникнення загрози здоров’ю учнів,  хворих та персоналу закладів.

Розроблено новий алгоритм дій на випадок отримання повідомлень про замінування об’єктів з масовим перебуванням людей.

  1. У випадку  отримання повідомлення про замінування медичних та освітніх закладів, їх керівники мають організувати огляд приміщень. Для цього уже створюються  волонтерські групи реагування, з якими проведуть відповідний інструктаж та навчання.  До  складу  таких груп увійдуть працівники  закладу та  поліцейський, а також за бажанням можуть  увійти батьки.  
  2. У разі виявлення підозрілого предмета -  евакуація обов’язкова.   Організація виведення та перевезення у пункт безпечного перебування відпрацьовується.
  3. Наразі керівництво міста та області, правоохоронні органи та  спецслужби цивільного захисту відпрацьовують порядок дій, який буде доведено до керівників закладів.  
  4. Адреси закріплених за школами та дитячими садочками пунктів безпечного перебування будуть розміщені на сайті Житомирської міської ради.

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЮЄТЬСЯ!!!