Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про прийом тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету

25.01.2022

Оголошення

про прийом тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для

реалізації  яких надається фінансова підтримка

за рахунок коштів  місцевого бюджету

 

 Департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголошує прийом тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, на реалізацію  яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів  місцевого бюджету
 
Одержувачами  бюджетних коштів  є громадські та благодійні організації (далі - Організації), мета та предмет діяльності яких згідно з установчими документами мають соціальну спрямованість, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Житомирської міської  територіальної громади.
 
Фінансова підтримканадається громадським та благодійним організаціям  на реалізацію тематичних  соціальних проєктів, спрямованих на допомогу малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя та довголіття,  вирішення окремих питань та проведення заходів соціального характеру в інтересах членів Житомирської міської  територіальної громади.
 
Забороняється спрямування коштів місцевого бюджету  на:
 
- реалізацію проєкту за статтями витрат, які здійснюються за рахунок видатків бюджетів інших рівнів, застосування подвійного фінансування одного і того ж напряму з різних джерел;
 
- реалізацію проєкту, який фінансується за іншими бюджетними програмами;              
                                                                 
- придбання основних засобів – меблів, оргтехніки, комп’ютерів, транспортних засобів тощо;
 
- реалізацію проєкту (заходів проєкту), метою яких є отримання прибутку;
 
- реалізацію проєкту,  який не забезпечує ефективне розв’язання актуальних соціальних питань, не відповідає тематиці - допомога малозахищеним верствам населення, залучення їх до активного способу життя та довголіття;
 
-   оплату фуршетів, банкетів, відряджень, харчування, крім питної води та гарячих напоїв.
 
Для  отримання  бюджетних  коштів  Організації подають до департаменту соціальної політики  Житомирської міської ради заяву щодо її отримання.
 
До заяви додаються:
1) копії свідоцтва про реєстрацію Організації, статуту (положення), скріплені печаткою (у  разі наявності);
2)   опис тематичного соціального проєкту; 
3) листи – підтвердження щодо партнерства та співучасті органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання проєкту);
4)  інформація про залучення додаткових власних та інших ресурсів (матеріальних, фінансових).
 
Розгляд питання щодо надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних соціальних проєктів, розроблених Організаціями, здійснюється  комісією з надання фінансової підтримки громадським та благодійним організаціям на реалізацію тематичних соціальних проєктів.
 
Підстава: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.09.2020 № 1079 «Про затвердження Положення про надання фінансової підтримки з місцевого бюджету  на реалізацію тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями».
 
Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету одного тематичного соціального проєкту, що подається громадською та благодійною організацією, становить 5,0 тис.грн та здійснюється без проведення конкурсу.
 
Загальний  обсяг витрат місцевого бюджету по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» на надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію тематичних соціальних проєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, у 2022 році становить 80,0 тис.грн.  
 
Звертаємо увагу!
 
Тематичні соціальні проєкти просимо подати до департаменту соціальної політики міської ради до 21 лютого 2022  року включно.
 
 При розробці тематичних соціальних проєктів просимо враховувати епідемічну ситуацію в Україні, запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Житомирської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID- 19. 
 
Хід підготовки та реалізації тематичного соціального проєкту має бути висвітлено в місцевих ЗМІ, передано матеріали для розміщення на сайті Житомирської міської ради. 
 
           Місце подання тематичних соціальних проєктів:
 
Департамент соціальної політики Житомирської міської ради, що знаходиться за адресою:  м. Житомир, вул. Перемоги,55,  щоденно з  9-00 год.  до 18-00 год. (обідня перерва з 13-00 год. до 14-00 год.), крім суботи та неділі.
В умовах карантинних заходів, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, просимо тематичні соціальні проєкти подавати через послуги поштового зв’язку або на електронну пошту:  upszn@zt-rada.gov.ua.
 
 За додатковою інформацією звертатись за тел. 42- 50- 51.
 

Документи

Опис тематичного соціального проєкту
Форма заяви