Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) оголосила тендер на закупівлю Електронної приймальні міської ради

09.02.2022
Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) оголосила тендер на закупівлю Електронної приймальні міської ради

Продовжуються заходи у рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння, що укладений між Житомирською міською радою та Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI).

Необхідність налагодження в містах-учасниках проєкту «Міста доброчесності» ефективної системи реагування на звернення та запити громадян, їх пріоритезації та залучення громадян до прийняття рішень, вимагає впровадження комплексної системи «Електронна приймальня». Саме ця комплексна система, що орієнтована на двосторонню взаємодію з громадянами, дозволить оптимізувати як сам процес зворотного зв’язку за допомогою сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), так і організувати процес накопичення інформації, її систематизації та виставлення пріоритетів для міської влади щодо реагування на запити, які надходять від громадян.

Безумовно, впровадження такої системи в органах місцевого самоврядування на практиці є сукупністю рішень та дій, спрямованих на формування комплексного бачення принципів функціонування різних місцевих ІКТ-систем, їх інтеграції між собою, оцінку потреб та визначення необхідного ресурсного забезпечення для реалізації або поліпшення наявних компонентів електронної приймальні в кожному місті доброчесності.

У 2019 році експерти Програми розвитку ООН провели оцінку технічної та організаційної спроможності впровадження електронної приймальні та підготували рекомендації щодо розробки проєкту Концепції електронної приймальні Житомирської міської ради.

Наступним кроком було створення Робочої групи для підготовки проєкту Концепції електронної приймальні Житомирської міської ради, до складу якої увійшли депутати міської ради, посадові особи, а також, за згодою, незалежні експерти та представники громадських організацій. У результаті проведення кількох засідань робочої групи було напрацьовано Концепцію Електронної приймальні Житомирської міської ради.

Впровадження такої системи дозволить підвищити прозорість і підзвітність міської ради, а також визначити основні інструменти цифрової трансформації міста. Крім того, це посилить функціональну спроможність органів місцевого самоврядування через оптимізацію внутрішніх операційних процесів щодо роботи зі зверненнями громадян.

Наразі EUACI оголошено тендер на закупівлю Електронної приймальні для Житомирської міської ради. Усі зацікавлені суб’єкти можуть подати свої пропозиції до 21 лютого 2022 року. Прийом пропозицій завершується  14:00 за датським часом.

Нагадаємо, що проєкт «Міста Доброчесності» реалізується у п’яти містах України Антикорупційною ініціативою ЄС в України за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії.