Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сесія міськради виділила кошти для батальйону тероборони

15.02.2022
Сесія міськради виділила кошти для батальйону тероборони

1 млн грн з місцевого бюджету спрямують на потреби територіальної  оборони. Кошти виділять  комунальним підприємствам, які закуплять все необхідне для батальйону тероборони. Таке рішення прийняла  сьогодні сесія Житомирської міськради.

«Українці мають показати єдність для супротиву та готовність до останнього захищати свою громаду та землю. Територіальна оборона в першу чергу повинна захищати інфраструктурні об’єкти у своєму місті», - наголошує Сергій Сухомлин.

Міський голова каже, наразі з  теробороною опрацьовуються  питання щодо завдань, які вона виконуватиме. Адже у разі надзвичайної ситуації  можливі  провокації та мародерство.

«Тероборона формується, ми знаємо, де вона буде розміщуватися,  де буде знаходитись штаб.  Бо це фактично військові, які мають озброєння.  Але потрібно ще багато дрібних речей, як-от: генератори, радіостанції, сигналізації  та ін.  За два-три дні все це буде закуплено і рішенням сесії  передано  батальйону. Якщо будуть ще потреби,  їх вирішуватимемо: у нас є резервний фонд», -  говорить міський голова.

На  інформаційних дошках багатоповерхівок буде оприлюднено інформацію про найближчі сховища чи укриття для мешканців будинку. Міський голова звертається до житомирян з проханням не створювати паніки: «Агресор має знати, що ми готові. Але не хвилюйтеся і не створюйте паніки. У ХХІ столітті питання вирішуються по-іншому. Не вірю, що в агресора не вистачить розуму це зрозуміти. Та ми маємо бути готовими!  Наша готовність  захищати свою країну та родини, наша згуртованість – це основне».