Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин розказав про ймовірні сценарії у випадку НС та звернувся до своїх колишніх однокурсників з танкового училища

21.02.2022

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що місто наразі проводить договірну роботу із закупівлі резервних продуктів харчування у випадку надзвичайної ситуації, йдеться про 8 млн грн.

«Зараз ми відпрацьовуємо ще один договір приблизно на 50 млн грн для того, щоб мати розуміння, яку кількість людей і упродовж якого часу ми  зможемо забезпечити продуктами харчування. Крім того, логістично відпрацьовуємо, де ці продукти харчування будуть знаходитись, їх охорона та доставка», - зауважив міський голова.

У випадку надзвичайної ситуації розробляються сценарії можливої евакуації вихованців ДБСТ та людей з інвалідністю. Під ці потреби розглядаються варіанти приміщень ДНЗ №1 та №32.

«Ми вже відпрацювали сценарії можливої евакуації дітей з ДБСТ чи з «Сонячного дому». Їм обов’язково повідомлять, які автобуси і куди  відвозять. Відпрацьовуємо зараз питання можливої евакуації для людей з інвалідністю. Ми виокремили  приміщення на околиці міста, облаштоване у тому числі для малорухливих людей. Воно підходить саме з точки зору доступності, інклюзії,  там є підйомники, ліфти, кухня», - каже міський голова.

Сергій Сухомлин також звернувся до своїх колишніх однокурсників з танкового училища із закликом не порушувати цілісності та незалежності України.

«Я знаю, що ви читаєте мою сторінку у Фейсбуці. Хочу сказати, що ви чудово знаєте і пам’ятаєте, якими ми були в училищі і якими ми були в житті. Я майже впевнений, що кадрові російські офіцери не будуть воювати, це не ваша війна. Я практично на 90% впевнений, що ви не сядете в танк для того, щоб піти на нас зі сторони Чернігівської області, чи зі сторони Білорусі. У вас вистачить на це розуму, але якщо так станеться, то не хотілось би вас побачити у прицілі. Тут рука не здригнеться, це наша земля і ми її захищатимемо всі разом».