Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В Україні запрацював чат-бот з фіксації руйнування об’єктів культурної спадщини

20.07.2022
В Україні запрацював чат-бот з фіксації руйнування об’єктів культурної спадщини

Український державний інститут культурної спадщини (УДІКС) – це культурно-просвітницька установа Міністерства культури та інформаційної політики України, метою якої є збереження і захист культурної спадщини України.

Фахівці інституту продовжують фіксувати руйнування культурної спадщини багатьох постраждалих від російських ракет міст.

“Російським окупантам не потрібна українська інфраструктура. Єдине, чого хочуть рашисти — це завдати якомога більше руйнувань і страждань Україні. Окупантам потрібні лише спустошені та непридатні до проживання українські території. Будівлі, пам’ятки, архітектура, то все їм не треба. Їм не потрібна забудова. Вони не збираються їх використовувати та відновлювати.

Вони прийшли знищити нас. Стерти з лиця землі. Всю країну. Всю націю. Є загроза існуванню держави і всіх нас. І скільки це все ще буде, ніхто не знає.  Ми маємо робити все, що можемо. Наше майбутнє треба вибороти сьогодні!” – повідомляється на Facebook-сторінці інституту культурної спадщини.
Ви також можете допомогти. Якщо ви стали свідками руйнації об’єктів культурної спадщини України, через агресію окупаційних військ російської федерації — заповніть Тelegram чат-бот
 
Бажаєте допомогти інституту чи бути у курсі подій, щодо нових руйнацій, долучайтесь: