Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підсумки та цьогорічна пріоритетність. Освітяни зібралися на щорічну міську педагогічну конференцію

30.08.2022
Підсумки та цьогорічна пріоритетність. Освітяни зібралися на щорічну міську педагогічну конференцію
«Цей навчальний рік знову буде викликом для освітян, батьків та учнів. Але я точно знаю, що ми зможемо забезпечити гідне навчання. На відміну від орків — ми рухаємося уперед по всіх фронтах. У тому числі — освітньому!», — каже міський голова Сергій Сухомлин.
Цього року до першого класу піде 2 700 діток. Маємо 1 586 випускників 11-тих класів. 4 470 учнів залишаються закордоном і навчатимуться дистанційно. Уперше в історії України масове тестування (МультиТест) проводилося онлайн.
Троє учнів Житомира здобули найбільшу кількість балів — 600.
13 рік поспіль учні Житомира у рейтингу області посідають перші місця в олімпіадах, конкурсі-захисті Малої академії наук, інтелектуальних та творчих конкурсах. 8 збірних команд у 2021 році — переможці восьми обласних інтелектуальних конкурсів-турнірів. Від 24 лютого і до сьогодні освітянська варта тримає стрій!
32 Житомирських вчителя взяли зброю і стали на захист рідної землі.
Готовність до нового навчального року: з 1 вересня 2022 року будуть функціонувати 37 закладів дошкільної освіти та 1 дошкільний підрозділ. В них — 10 555 вихованців. 40 закладів загальної середньої освіти забезпечать всі можливі види та форми навчання: онлайн, офлайн, сімейну або екстернат.
4 заклади тимчасово будуть навчатися на базах інших закладів, у яких створені безпечні умови для навчання. Основний пріоритет — безпека.
«Головне, що можна побажати у новому навчальному році — зробити все, щоб діти навчалися і почувалися у безпеці!», — сказав Сергій Сухомлин