Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ на проведення конкурсу на посаду директора Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради

14.09.2022

Вакантна посада: директор Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, закладу позашкільної освіти.

Вимоги до кандидатів: громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, вільне володіння державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної, стаж педагогічної роботи не менше як три роки.

Прийом документів: з 14 вересня по 23 вересня 2022 року в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради за адресою: вул. Князів Острозьких, 79а.  Тел. Для довідок: 0973533443.

Кандидати, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копію паспорта громадянина України.
  4. Копію документа про вишу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної  роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти).
  7. Довідка про відсутність судимості.
  8. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Посилання на рішення:

Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу «Міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради» (рішення МВК від 17.08.2022 №610):

https://zt-rada.gov.ua/?doc_id=35535

Про формування та затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради (розпорядження міського голови від 09.09.2022  №650 від 09.09.2022):  https://zt-rada.gov.ua/?doc_id=35694