Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Департамент соціальної політики оголошує конкурс

04.11.2022

 

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголошує конкурс на отримання коштів з місцевого бюджету, для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальну адаптацію звільнених з місць позбавлення волі

Одержувачами бюджетних коштів є громадські та благодійні організації (далі - Організації), мета та предмет діяльності яких згідно з установчими документами мають соціальну спрямованість, які зареєстровані та здійснюють діяльність на території Житомирської міської територіальної громади.

Фінансова підтримка надається громадським та благодійним організаціям для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальну адаптацію звільнених з місць позбавлення волі у Житомирської міської територіальної громади.

 Розгляд питання щодо надання фінансової підтримки з місцевого бюджету на реалізацію конкурсних пропозицій, розроблених Організаціями, здійснюється конкурсною комісією, що утворюється з метою забезпечення кваліфікованої та об’єктивної експертизи пропозицій учасників Конкурсу.

Підстава: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 02.11.2022 № 917 «Про конкурс на отримання  коштів з місцевого бюджету, для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальної адаптації звільнених осіб з місць позбавлення волі».

Обсяг витрат місцевого бюджету на фінансування соціальних послуг шляхом соціального замовлення за рахунок місцевого бюджету  у 2022 році  становить  1269,0 тис. грн.

Звертаємо увагу!

Конкурсні пропозиції просимо подати до департаменту соціальної політики міської ради до 05.12.2022 року.

Місце подання конкурсних пропозицій:

Департамент соціальної політики Житомирської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Житомир, площа Польова, 8, центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс», каб. 209 щоденно з 8-30 год. до 17-30 год. (обідня перерва з 12-30 год. до 13-30 год.), крім суботи, неділі.

З метою забезпечення заходів безпеки в умовах наявної військової агресії з боку російської федерації та розповсюдження COVID- інфекції просимо конкурсні пропозиції подавати через послуги поштового зв’язку або на електронну пошту:  [email protected].

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 067 4117989.

Документи

Додаток 2
Додаток 1