Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартував освітній проєкт для дівчат-підлітків «Знай свою силу»

25.11.2022
У Житомирі стартував освітній проєкт для дівчат-підлітків «Знай свою силу»

Вже вдруге управління у справах сім'ї молоді та спорту організовує школу лідерства для дівчат. Цього разу кураторкою проєкту «Знай свою силу» стала випускниця першого випуску школи. Розпочали навчання 15 учасниць від 16 до 25 років — це як учениці шкіл, так і студентки різних факультетів: майбутні вчителі фізкультури, психологи, актори. Об’єднало усіх прагнення до розвитку та самореалізації. 

Успішні жінки, які змогли реалізуватися у соціальній сфері, волонтерстві, бізнесі та навіть політиці стануть не просто викладачами, а менторами для кожної з дівчат. 

«Сучасна жінка хоче реалізувати свій потенціал не лише у сім’ї та побутовій сфері, вона прагне самореалізації в соціальній діяльності та професійного успіху. Лідерство – це комплекс технологій, знання яких допомагає бути ефективним в різних сферах життя. І чим раніше дівчатка опанують ці навички – тим легше їм буде втілити свої мрії» — зауважила кураторка проєкту Віта Маковська. 

Організатори навчання націлені відкрити лідерські якості дівчат, як і у подальшому зможуть об’єднуватись задля реалізації цікавих ініціатив.