Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Планується перейменування кількох вулиць Житомира: Пушкінська, Льва Толстого, Гагаріна, Лермонтовська, Чехова

02.02.2023
Планується перейменування кількох вулиць Житомира: Пушкінська, Льва Толстого, Гагаріна, Лермонтовська, Чехова

Аби обрати варіанти нових назв — проводитиметься громадське обговорення.  Воно відбудеться у формі електронної консультації.

Створено 6 опитувальників із варіантами НОВИХ назв до кожної з вулиць!

Обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (частини від діагностичного центру до Старого бульвару) можна — ТУТ

Обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (від Старого бульвару до вул. Шевченка) можна — ТУТ

Обрати варіант нової назви вулиці Льва Толстого можна — ТУТ

Обрати варіант нової назви вулиці Гагаріна можна — ТУТ

Обрати варіант нової назви вулиці Лермонтовської можна — ТУТ

Обрати варіант нової назви вулиці Чехова можна — ТУТ

Після входу в опитувальник — потрібно зареєструватись.  Пропозиції і зауваження приймає департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вулиця Покровська, 6, телефон: (0412) 47-07-10 електронна пошта: [email protected]).  Вони подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, яка їх подає протягом 2-х місяців з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради.  

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження на зазначені вище адреси і термін. Письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення, пропозиції, які надсилаються електронною поштою, мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі».  Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Отримати консультацію з питання, що винесено на громадське обговорення можна в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради. (м. Житомир, вул. Покровська, 6, телефон: (0412) 47-27-86, електронна пошта: [email protected]).

Строк проведення громадського обговорення — не менш як два місяці з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua/

Упродовж двох тижнів після закінчення строку подання пропозицій та зауважень готуватимуть звіт про результати.  Його буде оприлюднено на офіційному сайті Житомирської міської ради у розділі «Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи»