Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Довідка про реєстрацію місця проживання більше не актуальна

07.02.2023
Довідка про реєстрацію місця проживання більше не актуальна

Довідка про реєстрацію місця проживання більше не актуальна, вона втратила свою чинність. Відтепер потрібен витяг про місце проживання, який можна отримати у застосунку "Дія"

«Витяг можна отримати і у Прозорому офісі, після внесення усіх даних працівниками офісу. Так як термін дії витягу 1 день, функція його отримання у застосунку "Дія" стала дуже зручною, адже люди мають свої електронні ключі, усі данні внесені в реєстр. Ми це перевіряємо, коли надходить електронна реєстрація», — пояснила Ірина Ярош, начальниця управління ведення реєстру територіальної громади міської ради.
Для того, щоб згенерувати витяг, потрібно зайти у застосунок «Дія» та натиснути «Послуги», обрати пункт «Довідки та витяги» — «Витяг про місце проживання» та натиснути «Замовити витяг».
Заяву буде опрацьовано протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі — витяг буде сформовано. Крім того, є можливість завантажити витяг на телефон у PDF-форматі впродовж 24 годин. Батьки можуть замовити у застосунку витяг про місце проживання своїх дітей, підтягнувши свідоцтво про народження дитини у «Дію».