Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі організовано бізнес-школу для підприємців-початківців, студентів, молоді, жінок, в тому числі внутрішньо переміщених осіб

22.02.2023
У Житомирі організовано бізнес-школу для підприємців-початківців, студентів, молоді, жінок, в тому числі внутрішньо переміщених осіб

Запрошуємо підприємців-початківців, студентів, молодь, жінок, в тому числі внутрішньо переміщених осіб на навчання до бізнес-школи.

Навчально-практичний курс упродовж 3-х місяців допоможе Вам:

  • покращити особисті та професійні навички (фінансова грамотність, управління особистими та корпоративними фінансами, управління часом, планування, делегування тощо);
  • набути навиків, необхідних для підприємництва і керівних посад (інструменти оцінки та аналізу бізнес-ідей, бізнес-планування, аналіз ринку, інтернет маркетинг, техніки продажів та переговорів, підбір та управління персоналом, основи бухгалтерського та податкового обліку і звітності тощо).

Навчальний курс є безоплатним для всіх охочих за умови попередньої реєстрації до 03 березня 2023 року за посиланням: 
https://docs.google.com/forms/d/1AJVt19WdLl_3ScXz5rxVZhXDXHymOjT8CMPyn1yv3j8/edit

Формат занять:

  • 24 заняття упродовж 3 місяців (березень-червень);
  • лекції та практичні вправи по 3 години двічі на тиждень;
  • 72 години живого спілкування упродовж курсу;
  • спілкування з підприємцями-практиками, власниками та керівниками місцевих компаній, що працюють у виробничій сфері, сфері обслуговування та ІТ;
  • домашні завдання.

Орієнтовний початок навчань: 15-24 березня 2023 року.

Мета курсу бізнес-школи: виховання підприємців та навичок підприємництва.

Бізнес-школа організована та проводиться в рамках проекту EU4Business: «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Захід реалізовано в межах програми міжнародної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» для проєктів за додаткового фінансування Уряду Німеччини (BMZ), спрямованого з компонентів 1 і 2 на компоненти 3, 4, 5.

 

Довідково:

            Житомир, як пілотна громада, долучилася до проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малих і середніх підприємств» в рамках пріоритетного сектору «Розвиток переробної промисловості (включно харчової)  і логістика» у грудні 2021 року.

            Проект фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

            Метою проєкту є створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

https://zt-rada.gov.ua/?pages=15162