Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Вітання 1-ї Окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна з річницею створення

04.03.2023

Рік тому, 4-го березня було створено 1-шу окрему бригаду спеціального призначення імені Івана Богуна.

«Це бригада справжніх Героїв, справжніх житомирян, які добровільно в перші дні повномасштабної пішли у військкомати. Вітаю з річницею всіх, хто пройшов цей рік! Вічна пам’ять тим, хто поклав життя за Незалежність України», — Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

Військовослужбовці бригади захищають Україну на різних напрямках: Донецька, Луганська, Херсонська, Харківська області

Частинами та підрозділами бригади було звільнено н.п. Мала Шестерня, Новогригорівка, Тополине, Князівка, Іванівка, Потьомкіне, Високопілля Херсонської області, Щурівка, Нова Гусарівка, Байрак, Балаклія, Куп’янськ Харківської області.

Особовий склад виконував бойові завдання у районі н.п. Троїцьке, Попасна, Новодружеськ, Вовчоярівка, Зайцеве, Весела Долина, Білогорівка, а також по охороні Вуглегірської ТЕЦ та здійснення контролю за акваторією Вуглегірського водосховища.

Із грудня 2022 року частини та підрозділи бригади продовжують виконувати бойові завдання в районі смт. Красна Гора Донецької області, с. Червонопопівка Луганської області та на території Харківської області…

За час повномасштабної війни загинуло 146 військовослужбовців бригади…

За мужність та героїзм, проявлені при захисті Батьківщини державними та відомчими нагородами нагороджено 484 військовослужбовця.

Щиро вітаємо бригаду з річницею створення!

Повертайтеся з Перемогою!

Слава Україні!