Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир приєднається до ініціативи «Година Землі»

24.03.2023
Житомир приєднається до ініціативи «Година Землі»

Година Землі – щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи), яка проводиться останньої суботи березня і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до проблем зміни клімату та екологічних проблем, що існують на нашій планеті.

Цього року міжнародну подію проводять 25 березня 2023 року, з 20:30 до 21:30. Ідея полягає в тому, щоб вимкнути електроприлади та освітлення на одну годину з метою зменшення використання енергії та викидів в атмосферу.

Запрошуємо мешканців Житомирської громади долучитися до ініціативи та показати свою підтримку заходам вирішення екологічних проблем та боротьбі зі зміною клімату. Приєднання до ініціативи «Година Землі» – це не лише простий спосіб допомогти зберегти навколишнє середовище, але й можливість стати частиною глобального руху, який змінює світ.

У рамках заходу департамент економічного розвитку Житомирської міської ради спільно з КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради проводять флешмоб «Маленький крок для людини, великий крок для Землі» з розіграшем заохочувальних подарунків (екосумки та багаторазові пляшки для води). Щоб долучитися до флешмобу, напишіть у соціальних мережах (фейсбук або інстаграм) допис про свої кроки по зменшенню використання енергії у побуті. У публікації обов’язково поставте хештег #EarthHourZt та зробіть загальнодоступними сторінки учасника у соціальних мережах.