Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Вимушених біженців, які оселилися та знайшли прихисток у Житомирі, познайомили з роботою позашкілля

31.03.2023
Вимушених біженців, які оселилися та знайшли прихисток у Житомирі, познайомили з роботою позашкілля

У міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради відбулася інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами до Житомирської міської територіальної громади.   

«Сьогодні ми хочемо ближче познайомити вас з нашими клубами, гуртками, з усім цікавим, що є у нашому місті для ваших дітлахів. Коли ваші діти повертаються зі школи, садочку, коледжу  або університету, — вони можуть цікаво та змістовно провести час у нас. Якщо дорослі мають бажання займатися творчістю — ми відкриті до діалогу!», - говорить директорка центру Оксана Крук. 

Учасники та учасниці отримали інформацію про послуги з позашкільної освіти, які надаються в громаді, познайомилися з діяльністю підліткових клубів за місцем проживання, відвідали цікаві майстер-класи: писанка з фетровими трояндами з гофрованого картону; прикраса "Патріотичне сердечко" (бісер, паєтки); гілочка «Ніжність» (квіти з помпонів); декор підсвічника (малювання акрилом); патріотичні котики з фетру (шиття); виготовлення подарункової коробки у вигляді полуниці з сюрпризом; об'ємна аплікація з паперу. Також була змога відразу зареєструвати дітей для відвідування уподобаних гуртків.

«Ми в Житомирі майже рік. Ця зустріч є дуже важливою для нас сьогодні, адже це  допомагає краще пізнати нове місце, швидше адаптуватися, відчути себе частиною нової громади , змістовно провести час та познайомитися з новими людьми», - говорить Світлана, переселенка з Мелітополя Запорізької області.