Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У просторі «Вільна» відбулася зустріч цьогорічних випускників, які виховуються в сімейних формах виховання

19.05.2023
У просторі «Вільна» відбулася зустріч цьогорічних випускників, які виховуються в сімейних формах виховання
Це 15 хлопців та дівчат, які навчаються в ліцеях міста Житомира. Усі вони закінчують цього року 11 клас.
Діти перебувають на обліку служби (управління) у справах дітей Житомирської міської ради.
На імпровізованому випускному молодь вітали міський голова Сергій Сухомлин, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко та начальниця служби (управління) у справах дітей Ольга Бібла.
«Дякую перш за все піклувальникам за виховання. Бажаю кожному з вас, випускники, наснаги. Йдіть до своєї мети. І обовʼязково мрійте! Коли буде важко, коли будете «падати», обовʼязково підіймайтесь та рухайтесь цілеспрямовано вперед і тільки вперед!», сказав міський голова Сергій Сухомлин.
Випускники та піклувальники отримали подарунки, квіти та вітальні адреси від міської ради, а також солодощі від польських благодійників гміни Сухий Ляс.
Психологиня Алла Буніс провела для дітей майстер-клас зі створення карти мрій.
Піклувальники зустрілися з деканом соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка Іриною Тичиною, яка познайомила їх з принципами та сучасними тенденціями оптимального вибору професії. А заступниця декана соціально-психологічного факультету з організаційно-виховної роботи Алла Весельська провела для них інтерактив про стиль батьківського спілкування.
Випускниця ліцею №5 Дар’я вимушена була переїхати до Житомира у зв’язку з окупацією її рідного селища у Харківській області. «Незважаючи на нелегкі часи я віднайшла в собі сили старанно навчатися, адаптувалася у новому місті та зустріла нових друзів», – розповідає дівчина.
«Хочу допомагати людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, надавати їм консультації та психологічну підтримку, допомагати військовим та дітям, які постраждали від війни і потребують реабілітації», – розповідає випускниця ліцею №5 Валерія, яка мріє вступити на соціально-психологічний факультет ЖДУ ім. І.Франка.
Випускник ліцею № 30 Максим життєрадісний та творчий юнак. «Мій улюблений предмет – історія. Я закінчив музичну школу по класу гітара, обожнюю малювати комікси, займаюся акторською майстерністю. Тож для вступу я обрав Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого», – сказав хлопець.
«Мене цікавить сфера програмування, ІТ-галузь загалом. Ця професія, без сумніву, є однією з професій майбутнього. Планую навчатися в Державному університеті «Житомирська Політехніка» на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій», – розповів Сергій. Він випускник ліцею № 33, переможець міських та обласних олімпіад з біології, хімії, географії.