Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У просторі «Вільна» відбувся показ сучасних українських брендів

20.05.2023
У просторі «Вільна» відбувся показ сучасних українських брендів
Це унікальний показ, який об’єднує декілька міст: Івано-Франківськ, Київ, Житомир та Бердичів.
«Представлені колекції тільки українських брендів. Серед них бренд з Івано-Франківська, який одягав групу «Калуш» на Євробаченні 2023. Також дитячий бренд з Києва, який створив одяг для наших найменших моделей, яким від 2 до 4 років. Ну і, звичайно, наш житомирський бренд. Представлені вишиванки, а також сучасний одяг. Ми ставимо собі за мету, щоб Україна підтримувала свої бренди, підтримувала моделінг та красу. Також ми вважаємо, що потрібно не позбавляти наших дітей дитинства, а дарувати їм яскраві емоції та враження», – розповідає організатор заходу, власниця модельної агенції «Vitalina Models» Віталіна Розбицька.
13-річна Кароліна в модельній сфері з 2021 року. «Я вважаю, що українські бренди варто підтримувати, тому що більшість коштів іде на ЗСУ», – зазначила модель.
На думку 14-річної моделі Злати, українські бренди активно розвиваються. «Потрібно підтримувати українську економіку, купуючи одяг українського виробництва. Речі створюють модні дизайнери з почуттям смаку. Вони створюють тренди», – каже дівчина.