Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Домі української культури відкрилася звітна виставка випускників закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського»

22.05.2023
У Домі української культури відкрилася звітна виставка випускників закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського»
Також відбулося урочисте вручення «Свідоцтв про початкову мистецьку освіту» випускникам закладу.
Цього року школа має 26 випускників.
14-річна випускниця Віра вступила до художньої школи 4 роки тому і планує в майбутньому продовжити навчання за спеціальністю «Дизайн». «Мені хотілося би, щоб моя творчість була різноманітною. Люблю живопис. Мені подобається працювати сухою пастеллю та акрилом», – розповіла дівчина.
 
Софія малює з 5 років. «Я можу виражати свої емоції через малюнок. Наша школа чудова. Тут я знайшла хороших друзів. У мене залишиться багато гарних вражень та спогадів про навчання», – поділилася юна художниця.
«Школа працює з 1974 року. Відтоді відбулося чимало випусків. Особливість цьогорічного випуску полягає у тому, що діти мали значно менше можливостей навчатися, ніж в минулі роки. Спочатку на заваді стала пандемія, потім, на жаль, війна. Навчальний рік був складним. Доводилося займатися в укритті. Виставка, відкриття якої відбулося сьогодні, – це наш звіт. Це те, що ми змогли з дітьми зробити, враховуючи абсолютно всі умови. На мій погляд, учні і викладачі справилися прекрасно. Наступного року школі виповниться 50 років. Я сподіваюся, що наступного року ми зможемо організувати гарний, урочистий вечір, присвячений нашим учням та випускникам», – розповіла директорка художньої школи імені В. Шкуринського Олена Дубініна.