Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відзначили День Героїв

23.05.2023
У Житомирі відзначили День Героїв

Катерина прийшла на урочистості разом з двома синами: Іваном та Назаром. Її чоловік служив у 95-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. Він загинув 16 квітня 2022 року під Слов’янськом. «Я втратила на цій війні чоловіка, діти – батька. Мені хотілося би, щоб діти розуміли, що їхній тато і інші хлопці, батьки, чоловіки – це Герої. Щоб вони пишалися, ким був їхній батько. Емоції переповнюють, тому що біль втрати неминуча. І коли дивишся на дітей, які сьогодні прийшли, розумієш, який гарний цвіт нації  наші чоловіки залишили. 
Дуже вдячна, що відбувся такий захід — День Героїв. Прийшли люди вшанувати воїнів. Це означає, що не всім байдуже, що відбувається в нашій країні. Було би дуже приємно, щоб наші дітки, підлітки, коли вони підростуть, продовжували відзначати і розуміли це свято, його силу»
, – каже пані Катерина.                                                                                     

«Для мене це не свято. Батьки залишилися без сина, діти лишися без батька, а я — без свого коханого чоловіка. Добре, що цей захід відбувся. Треба пам’ятати наших Героїв, які віддали своє життя за нас. На жаль, зараз багато людей живуть своїм життям, не дивлячись на те, що досі йде війна. Вони вважають, що для них війна закінчилася», — розповідає Юлія, яка прийшла разом з двома маленькими дітьми, свекром та свекрухою.                                                                          

«Сьогодні діткам загиблих Героїв передаємо такі подарунки. Тут худі, срібний кулон та термос, на яких є емблема того роду військ, того підрозділу, де служив їхній батько. Дитина носитиме це худі, і для нього це буде гордість та памʼять про тата…

Ці подарунки для всіх діток, чиї батьки загинули з 2014-го року», – розповідає міський голова Сергій Сухомлин.