Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Кожне приватне домогосподарство громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер

24.05.2023
Кожне приватне домогосподарство громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер

Комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» міської ради продовжує впроваджувати проєкт щодо вивезення відходів з приватного сектору. Індивідуальні контейнери для сміття безоплатно встановлюються для кожного будинку.

Навесні цього року розпочато укладання відповідних договорів по вул. Івана Гонти та прилеглих провулків. Власниками контейнерів цій території об’ємом від 120 л стали більше 150 приватних домоволодінь.

З кінця 2020 року по теперішній час проєкт щодо вивезення відходів з домогосподарств успішно запроваджено на території, що охоплює мікрорайон Мар'янівка, Київське шосе, вулиці С. Параджанова, Селецька, Корольова, В. Бердичівська, Кривий Брід з прилеглими провулками та село Вереси. 

Ліквідовано 5 сміттєзбірних майданчиків на територіях приватних секторів, де постійно утворювалося перенакопичення відходів у зв’язку із неконтрольованим його вивезенням мешканцями міста та найближчих сіл.  

Наголошуємо, що, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим для усіх юридичних та фізичні особи.

Для отримання власного контейнера та укладання договору звертайтеся за адресою: м. Житомир, пров. 3-й Транзитний, 65, або ж телефонуйте: (0412) 44 68 71, (093) 47 39 802,  (067) 22 37 801