Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Міжнародний день захисту дітей юних житомирян кличуть розважитися на Михайлівській

01.06.2023
У Міжнародний день захисту дітей юних житомирян кличуть розважитися на Михайлівській

На головній пішохідній вулиці міста до Міжнародного Дня захисту дітей громадські організації проводять для маленьких житомирян та гостей міста квести, конкурси, творчі майстеркласи та терапевтичні заходи. Цікавим гостем заходу став пес Азарт, який дуже схожий на найвідомішого цуцика України – пса-сапера Патрона.

«Спочатку наш Азар допомагав шукати вибухові речовини. Зараз він працює як каністтератевт – собака емоційної підтримки. Він їздить постійно до військових, які проходять реабілітацію», - розповідає Катерина, виклачач циклу кінології Житомирської академії поліції. Правоохоронці-кінологи зі службовими собаками розповіли діткам про службових собак, про їхні характери, звички, а також про роботу, яку вони виконують на службі.

«Сьогодні разом зі службовими собаками на вулиці Михайлівській долучилися до благодійної акції з нагоди Дня захисту дітей. Ми дітям розповідаємо, як дресируються поліцейські собаки, як працюють кінологи, представляємо уміння та навички службових собак. Собаки завжди дуже позитивно впливають на психологічний та емоційний стан людини», - зазначає заступник начальника курсу Житомирської академії поліції Ольга Номерчук.

Діти були в захваті – вони з захопленням спостерігали за виступами службових собак, гладили та обіймали їх, фотографувалися разом з чотирилапими, а також з цікавістю розпитували поліцейських про їхню роботу. Крім того, правоохоронці нагадали діткам, як поводитися у разі виникнення різних небезпечних ситуацій. Глядачі також побачили виступи театральних студій міста. «Сьогодні ми долучаємося до благодійного заходу з патріотичною постановкою «Символи України».

Мета нашого виступу – підняття патріотичного духу, знайомство діток з символами нашої держави: вишитий рушник, вишиванка, українська мова, калина, герб, прапор, та пісня», - розповідає керівниця театральної студії Аліна Зубова.

«Свято мені дуже сподобалося», — ділиться враженнями маленька житомирянка Наталя. — «Частіше б таке влаштовували. Дуже цікаво та весело».

Нагадаємо, що сьогодні з 16:00 до 19:00 на вулиці Михайлівській відбудеться презентація таборів організованого дозвілля, інтерактивних, вуличних форм відпочинку дітей за місцем проживання та святковий концерт «Ми діти твої, Україно!»