Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Нові можливості для молоді: Еразмус + з Португалії пропонує Житомиру інструменти для впровадження молодіжних проєктів

21.06.2023
Нові можливості для молоді: Еразмус + з Португалії  пропонує  Житомиру інструменти для впровадження молодіжних проєктів

Португальське національне агенство ""Еразмус +" співпрацюватиме з Житомиром у сфері молодіжної політики. 

Директор агенства Луїз Альвес виявив бажання зустрітися з молодіжним активом нашої громади, аби почути потенційні ідеї громадських організацій,  закладів вищої та загальної середньої освіти, Агенції розвитку міста та молодіжних центрів. Каже, в пріоритеті - діджиталізація, спортивна активність, екологічна сталість, забезпечення рівних прав та можливостей, доступність та навчальні молодіжні обміни.

"Мій візит в Україну дає мені чітке розуміння того, що відбувається у вашій країні. Шкода, що наша зустріч проходить в контексті війни. Та я вражений, що навіть в таких умовах міська рада  робить  фокус на молодіжній політиці. Це важливо. Важливо також, що щоб молодіжна політика впроваджувалась і після війни. Пам'ятайте: Європа підтримує вас і має чітке розуміння, що українці воюють і за Європу", - говорить Луїз Альвес.

"Еразмус+» – це програма ЄС, що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи й мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

У жовтні Еразмус+ розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі з  розвитку потенціалу молоді та спорту. Луїз Альвес каже, програма максимально націлена на Україну, і саме українським громадським організаціям надаватиметься потужна фінансова підтримка. До жовтня експерти Еразмус+ надаватимуть консультативну допомогу житомирським громадським організаціям у написанні молодіжних проєктів.  Адже є  певні вимоги та правила, які необхідно врахувати у  їх розробці.

27 та 28 червня відбудеться онлайн-вебінар на платформі Еразмус+, де презентують програми з розвитку молоді та спорту.  Мова проведення вебінару - англійська. Детальніше про вебінар з можливістю реєстрації ТУТ.

"Учасники працюватимуть у різних групах за потенційними тематиками проєкту, зможуть знайти собі партнера", -  говорить   Катерина Жданова, менеджерка Еразмус + в Україні. Власне, об'єднуватися  та ставати партнерами, а не конкурувати між собою, закликають експерти. Це надасть більше шансів для отримання грантів.