Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі створять лабораторію з надсучасним обладнанням для підприємців мікро - та малого бізнесу

03.07.2023
У Житомирі створять лабораторію з надсучасним обладнанням  для підприємців мікро - та малого бізнесу

На базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира (Селецька, 5), створять сучасну Лабораторію підприємництва. Тут встановлять новітнє  високотехнічне виробниче обладнання, яке зможуть безоплатно використовувати підприємці  мікро- та малого бізнесу для дрібносерійного виробництва своєї продукції з метою подальшого збуту. Сфера -  деревообробка, металообробка та 3D- моделювання.

Ще одна лінія у лабораторії буде призначена для учнів закладу: тут  готуватимуть кваліфіковані кадри, що відповідатимуть потребам ринку праці.

«Проєкт «Лабораторія підприємництва» став переможцем грантового конкурсу з відновлення інфраструктури. Всеукраїнський конкурс місцевих ініціатив в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» проводила Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні», - говорить перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Житомир – один із 12-ти переможців-муніципалітетів грантового конкурсу з відновлення інфраструктури, відібраних Програмою.

Довідково:

Конкурс проєктних ініціатив для муніципалітетів з населенням від 60 000 до 500 000 осіб. Був оголошений на початку квітня. Проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» реалізується ПРООН за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.