Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про приватизацію нежитлових приміщень за адресою: м. Житомир, вул. Михайла Грушевського, 62 шляхом викупу

05.07.2023

Рішення від 29.06.2023 № 849

м. Житомир

 

Про приватизацію нежитлових

приміщень за адресою:

м. Житомир, вул. Михайла Грушевського, 62

шляхом викупу

 

          Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», рішення Житомирської міської ради від 23.02.2023 № 725 «Про перелік об’єктів Житомирської міської територіальної громади, що підлягають та не підлягають приватизації у 2023 році» та розглянувши документи, подані товариством з обмеженою відповідальністю «Добрі послуги», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно -нежитлові приміщення Житомирської міської територіальної громади загальною площею 244,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Житомир,    вул. Михайла Грушевського, 62 (реєстраційний номер 24489300) та перебувають на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради  (код ЄДРПОУ 13559022) шляхом викупу орендарем товариством з обмеженою відповідальністю «Добрі послуги» із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.
  2. Відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради:

          2.1 організувати проведення незалежної оцінки об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, згідно з Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003

№ 1891 зі змінами та опублікування інформації про прийняте рішення в засобах масової інформації;

2.2    внести  на  затвердження  Житомирською  міською  радою   ціну

продажу об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, та суму зарахування вартості компенсації орендарю невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.