Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про проведення громадського обговорення в порядку спеціального зонального погодження надання «статусу вимушеної невідповідності» земельній ділянці

05.09.2023

05 жовтня 2023 року о 11.00 в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх) відбудеться громадське обговорення в порядку спеціального зонального погодження надання «статусу вимушеної невідповідності» земельній ділянці за адресою: вул. Радонова, 9, м. Житомир, на термін - до  зміни містобудівної документації м. Житомира.

Пропозиції до проектів містобудівної документації під час громадського обговорення питань, що відносяться до спеціальних зональних погоджень   в межах певної територіальної зони, мають право надавати фізичні та юридичні особи якщо вони є власниками (користувачами) земельних ділянок або об’єктів нерухомого майна, розташованих в межах цієї територіальної зони, та на суміжній із визначеною зоною території.

Громадське обговорення проводиться на виконання спеціального зонального погодження, передбаченого містобудівною документацією, а саме Планом зонування території м. Житомира”.

Матеріали