Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації

15.11.2023

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо  розроблення проєкту містобудівної документації: «Внесення змін до детального плану території в районі вул. Чуднівська  та річки Тетерів в м. Житомирі».

Громадські слухання по розгляду проєкту містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території в районі вул. Чуднівська та річки Тетерів в м. Житомирі» відбудуться  30 листопада 2023  о 15 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан  імені С.П.Корольова, 4/2).

Для реєстрації   учасників   громадських  слухань є обов’язковою   наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

«Внесення змін до детального плану території в районі вул. Чуднівська  та річки Тетерів в м. Житомирі» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 25.03.2021 № 126 «Про надання дозволу на внесення змін до «Детального плану території в районі вул. Чуднівської  та річки Тетерів в м. Житомирі», завдання на розроблення  ДПТ.

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ «Архбуддизайн Сервіс»

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі «Детальні плани у розробці» - «2021» - «Внесення змін до детального плану території в районі вул. Чуднівська  та річки Тетерів в м. Житомирі» та  в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 15 листопада 2023 — по 15 грудня 2023 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 15 листопада 2023 — по 15 грудня 2023  замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на  електронну адресу: [email protected].

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):  головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.