Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські студенти дебатують на філософські, публічні та жартівливі теми

18.11.2023
Житомирські студенти дебатують на філософські, публічні та жартівливі теми

Умовний уряд та опозиція. Змістовні дискусії та критичне мислення. Студенти житомирських вишів дебатують у стінах міської ради. Все відбувається у так званому британсько-парламентському форматі. Себто  грають 4 команди – дві «урядові» та дві – «опозиційні».
 Рівень доведеності аргументів — це основний критерій, яким керуються  глядачі та журі.

Тому команди студентів активно занурені в дискусії,  шукаючи аргументи до запропонованих тем. Перша — жартівлива: "Цей парламент вважає, що вживання кави з корицею в четвер є секретним інгредієнтом успіху та багатства" — жартівлива тема студентських дебатів. 

Серйозна звучить так: "Цей парламент вважає, що сучасне суспільство надто наголошує на індивідуальності, ігноруючи важливість громадянських цінностей".

Анна Яковишина та Єлизавета Гончар  — студентки Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій. Досвіду дебатного ще не мають. Однак переконані: участь у дебатах сприятиме їхнім навикам публічних виступів, відстоюванню позицій та умінню слухати опонента.

" Сміливо обговорювати та критично мислити командою — це корисно і круто", — кажуть  студентки.

Так проходить перший день заходу "Не (активне) студентство, який організували  управління у справах молоді та спорту спільно з  ГО "Інститут Креативних інновацій" до Міжнародного дня студента.

Начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук закликала студентів і надалі бути активними  та долучатися до численних молодіжних проєктів, які впроваджуються у Житомирі.

Завтра у міській раді  молодіжні активності продовжаться, зокрема відбудуться майстеркласи, воркшоп та факап-вечір з цікавими спікерами...