Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення ТОВ «І С К Р А» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

05.12.2023

 Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "І С К Р А" (ТОВ "І С К Р А"; ідентифікаційний код з ЄДРПОУ: 02969745; адреса: 10002, Житомирська обл., м.Житомир, вул. Велика Бердичівська, 112, тел.: (0412) 48 20 62; електронна адреса: [email protected]) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".

Висновок з оцінки впливу на довкілля відсутній (діяльність не підпадає під проходження процедури оцінки впливу на довкілля).

Діяльність юридичної особи - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Для опалення приміщень юридичної особи за вищевказаною адресою розташована котельня. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел відбуваються: від котлів котельні, та приміщення котельні під час роботи котлів.

Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на які планується отримати дозвіл (т/рік): оксид вуглецю - 0,48367; вуглецю діоксид - 251,848; суспендовані частинки недиференційовані за складом (пил) - 0,70093; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту - 0,380805.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачені/не розробляються так як об’єкт відноситься до 3-ї групи.

Заходи щодо скорочення викидів, природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не передбачені/не розробляються так як відсутній понаднормативний розрахунковий вплив на межі чи за межами СЗЗ.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству (згідно інструкції про вимоги до оформлення документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів).

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди можна надсилати до Житомирської ОДА (на адресу: 10014, м. Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 475014, (0412) 470857) протягом 30 календарних днів з дати опублікування.

 Розробник документів - ТОВ "УкрЕкоПромПроект".