Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Розвиток підприємницької екосистеми в Житомирі»: обговорюємо можливості росту місцевого бізнесу разом

05.12.2023
«Розвиток підприємницької екосистеми в Житомирі»: обговорюємо можливості росту місцевого бізнесу разом

«Розвиток підприємницької екосистеми в Житомирі»: обговорюємо можливості росту місцевого бізнесу разом 

5 грудня в Житомирі відбувся воркшоп-презентація для виробників і представників локальних бізнесів Житомира. На заході презентували новий бренд локальних виробників Житомирщини «ДоБре» (Домашні Бренди) разом із каталогом місцевих брендів. Проєкт тільки стартує, але вже обіцяє багато можливостей для місцевих підприємців: від промоції онлайн та офлайн під спільним брендом до особливого маркування у торгових мережах. 

«ДоБре - це розроблений бренд місцевих виробників різної продукції, яку сьогодні ми хочемо краще «підсвітити» на полицях супермаркетів та місцевих торговельних мереж для стимулювання споживчого попиту, щоб люди купували більше товарів місцевого виробництва. Ми думаємо про те, як  зробити більш видимою продукцію місцевого виробника і стимулювати більше продажем чи купівлі місцевої продукції», - розповідає Борис Пахолюк, директор КУ «Агенція розвитку міста».

Обговорили результати проєкту «Школа експорту» та плани на 2024 рік щодо розбудови міської ек «ДоБре - це розроблений бренд місцевих виробників різної продукції, яку сьогодні ми хочемо краще «підсвітити» на полицях супермаркетів та місцевих торговельних мереж для стимулювання споживчого попиту, щоб люди купували більше товарів місцевого виробництва. Ми думаємо про те, як  зробити більш видимою про осистеми підтримки малого і середнього підприємництва. 

«Зараз до каталогу проєкту місцевих виробників «ДоБре» увійшло 20 компаній, але цей каталог буде розширюватися додатковими місцевими компаніями. Ознайомитися з каталогом можна за покликанням: https://zt-rada.gov.ua/?pages=6279.

 «Ми пишаємося нашими незламними підприємцями, котрі у такі важкі часи продовжують працювати, давати робочі місця та допомагати захисникам України. А головне — створювати якісний конкурентоспроможний продукт, з яким можна завойовувати не лише локальні, а й глобальні ринки. Сподіваємося, нове брендування під знаком “ДоБре” цьому сприятиме: наша амбітна ціль — з часом закохати у житомирських виробників увесь світ», — зазначила заступниця міського голови Світлана Ольшанська. 

 «Попри війну, дві третини українських компаній працюють. Програма “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” допомагає зробити так, щоби місцеві виробники продовжували роботу та були основою для подальшого процвітання України. А також, щоби кожен українець міг пишатися українським та зробити свій внесок в економічний успіх країни», — підкреслила координаторка програми EU4Business Валерія Колесніченко.

Довідкова інформація 

Захід організований КУ “Агенція розвитку міста Житомир” у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – ГО «Інтерньюз-Україна».