Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі дітям загиблих воїнів Святий Миколай передав іменні подарунки

06.12.2023
У Житомирі дітям загиблих воїнів Святий Миколай передав іменні подарунки

У День Збройних Сил України у Житомирі Святий Миколай передав дітям загиблих військовослужбовців іменні подарунки. Це худі, кулон та термос із емблемою роду військ, де служили їхні татусі. Також діти отримали солодкі подарунки

«У цей день поєдналися два величні свята, і ми зібралися у цій залі, щоб вшанувати пам'ять тих, кого сьогодні з нами немає, -  наших Захисників. Таку акцію розпочали в День Героїв і сьогодні продовжуємо», - говорить Ольга Юрченко, директорка міського центру соціальних служб.

Оля Солнцева пришла до Дому української культури зі своєю мамою. «Я дуже чекала Святого Миколая, я писала йому листа. Сьогодні він приходив вночі до нашого дому. Приніс мені іграшкового котика, який розмовляє англійською та мозаїку. І для мене справжнє диво, що я побачила Святого Миколая тут, у цьому залі, і він сам вручив мені ще подарунки», - говорить дівчинка.

Олі та іншим дітям полеглих за Україну військових подарували іменні набори — худі із вишитою назвою підрозділу, де служили їхні батьки, срібні підвіски й іменні термоси.

«В це свято діти чекають подарунки від Святого Миколая. А вся Україна чекає довгоочікуваного подарунку від Збройних Сил України – нашої Перемоги!», - говорить офіцер.