Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 75б шляхом викупу

28.12.2023

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

     РІШЕННЯ

тридцять сьома сесія восьмого скликання

 

від 21.12.2023 № 1033

                            м. Житомир

 

Про приватизацію нежитлових

приміщень за адресою:

м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 75б

шляхом викупу

 

          Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», рішення Житомирської міської ради «Про перелік об’єктів Житомирської міської  територіальної громади, що підлягають та не підлягають приватизації» та розглянувши документи, подані громадською організацією «С.К. «РИНГ», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлові приміщення Житомирської міської територіальної громади загальною площею  462,7 кв м за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 75б (реєстраційний номер 1893261718101), перебувають на балансі КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради  (код ЄДРПОУ 35343771) та розташовані на земельній ділянці Житомирської міської територіальної громади в особі Житомирської міської ради, загальною площею 0,1461 га, кадастровий номер: 1810136300:08:033:0062, шляхом викупу орендарем громадською організацією «С.К. «РИНГ» із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.
  2. Відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради:

          2.1 організувати проведення незалежної оцінки об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, згідно з Методикою оцінки майна, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 № 1891 зі змінами та опублікування інформації про прийняте рішення в засобах масової інформації;

2.2    внести  на  затвердження  Житомирською  міською  радою   ціну

продажу об’єкта малої приватизації, вказаного в пункті 1 цього рішення, та суму зарахування вартості компенсації орендарю невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

Міський голова                                                             Сергій СУХОМЛИН